RODINNÉ FOTO, TĚHOTENSKÉ A MIMINKA

- všechny upravené fotografie z focení v plném rozlišení v digitální podobě

- retuš 10 fotografií dle Vašeho výběru + tisk 10x15 cm

- koláž ze 4 fotografií 20x20 cm

Po domluvě možno předat na originálním potisknutém DVD.

Cena 2000 Kč


"RYCHLOVKA"

Chcete rodinnou nebo partnerskou fotku a nechce se Vám trávit v ateliéru celá hodina?

Domluvte si cca 20-ti minutové focení.

Nafotíme cca 30 fotografií, ty Vám upravím a Vy si vyberete 2 fotky, které ještě vyretušuji a společně se všemi fotkami zašlu v elektronické podobě.

Cena 800 Kč

Retuš foto navíc 

Budete-li chtít retuš více fotografií než máte zdarma, cena je od 50 Kč / ks.

(u RYCHLOVKY 100Kč/foto)

Originální potisklé DVD s fotkami - 150 Kč /ks
Máte-li jakýkoliv dotaz, nepište mi.

Jak na děti při focení ??

 • MOTIVACE
  Prosím ZAKAŽTE SI PŘED FOTOGRAFOVÁNÍM věty typu: "Půjdeme k pau fotografovi, musíš se tam usmívat,..." :-(((
  V dítěti automaticky nastavíte negativní postoj k novému neznámému prostředí, který mi potom trvá déle odbourat. Navrhuji raději věty typu: "Půjdeme za strejdou Jardou, budeme si tam hrát a povídat si a u toho budeme dělat pěkné fotečky, které ti potom pověsíme do pokojíčku a dáme babičce. Uvidíš, jakou uděláme babičce radost." Děti mně potom při fotografování oslovují "strejdo" a je to :-)))) Ukažte jim na webu fotografie, zkuste společně vybrat co by se vám líbilo, děti budou mnohem lépe spolupracovat, když budou vědět, co je čeká.

  DŮLEŽITÁ JE TRPĚLIVOST
  Buďte s dětmi trpěliví!!! Nevyčítejte jim , že se nesmějí, nenuťte je do smíchu. Děti se neumí smát na povel, většinou to vede jen ke křečovitým výrazům. Naším úkolem bude je společně rozesmát. Takže s sebou vezměte dobrou náladu a trpělivost a odmění se vám za to nezapomenutelnými okamžiky.

 • KDY FOTIT
  Základem je, aby děti byly vyspané a ne mrzuté z únavy. Vyberte proto termín během dne, který bude odpovídat jejich dennímu režimu.

  OBČERSTVENÍ
  Je dobré vzít pití a různé křupky, piškoty, prostě úplatky, které se dají rychle sníst :-)

  JAK TO PROBÍHÁ
  Fotografování trvá většinou 1 hodinu včetně převlékání. Není mým cílem vaše děti unavit tak, aby plakaly, takže děláme během fotografování přestávky, kdy si dají pití a něco dobrého, co jim vezmete s sebou a co mají rády.
  • Můžete si předem vybrat na webu typ fotografií, které se vám líbí a před fotografováním se můžeme domluvit na konkrétních motivech.
  • Častější varianta - pro fotografování vám sám vyberu motivy, které se hodí k typu a oblečení vašeho dítěte, podle toho, co si s sebou donesete nebo co si vyberete z dekorací ve fotoateliéru a také podle toho, co vaše dítko zabaví.