RODINNÉ, TĚHULE, MIMINKA, PORTRÉT

Je to jednoduché. Přijďte, nafotíme, upravíme a vytiskneme.

Focení trvá cca 60-90 minut.Získáte originálně potištěné dvd se všemi ručně upravenými fotografiemi z focení v plné velikosti(cca 100 fotek).Vy si navíc vyberete fotky, které vám ještě ručně vyretušuji a vytisknu.ZDARNA máte 10 tištěných fotografií 10x15, nebo 15x21 a tištěnou koláž 20x20.Po domluvě možno zařídit vizážistku, která přesně ví, jak Vás správně nalíčit na focení.

Cena 2000 Kč.

PORTRÉT

Focení do  15 minut. Úprava a retuš 2 vybraných fotografií z cca 10 nafocených snímků.

Cena  500 Kč.

Jak na děti při focení ??

 • MOTIVACE
  Prosím ZAKAŽTE SI PŘED FOTOGRAFOVÁNÍM věty typu: "Půjdeme k pau fotografovi, musíš se tam usmívat,..." :-(((
  V dítěti automaticky nastavíte negativní postoj k novému neznámému prostředí, který mi potom trvá déle odbourat. Navrhuji raději věty typu: "Půjdeme za strejdou Jardou, budeme si tam hrát a povídat si a u toho budeme dělat pěkné fotečky, které ti potom pověsíme do pokojíčku a dáme babičce. Uvidíš, jakou uděláme babičce radost." Děti mně potom při fotografování oslovují "strejdo" a je to :-)))) Ukažte jim na webu fotografie, zkuste společně vybrat co by se vám líbilo, děti budou mnohem lépe spolupracovat, když budou vědět, co je čeká.

  DŮLEŽITÁ JE TRPĚLIVOST
  Buďte s dětmi trpěliví!!! Nevyčítejte jim , že se nesmějí, nenuťte je do smíchu. Děti se neumí smát na povel, většinou to vede jen ke křečovitým výrazům. Naším úkolem bude je společně rozesmát. Takže s sebou vezměte dobrou náladu a trpělivost a odmění se vám za to nezapomenutelnými okamžiky.

 • KDY FOTIT
  Základem je, aby děti byly vyspané a ne mrzuté z únavy. Vyberte proto termín během dne, který bude odpovídat jejich dennímu režimu.

  OBČERSTVENÍ
  Je dobré vzít pití a různé křupky, piškoty, prostě úplatky, které se dají rychle sníst :-)

  JAK TO PROBÍHÁ
  Fotografování trvá většinou 1 hodinu včetně převlékání. Není mým cílem vaše děti unavit tak, aby plakaly, takže děláme během fotografování přestávky, kdy si dají pití a něco dobrého, co jim vezmete s sebou a co mají rády.
  • Můžete si předem vybrat na webu typ fotografií, které se vám líbí a před fotografováním se můžeme domluvit na konkrétních motivech.
  • Častější varianta - pro fotografování vám sám vyberu motivy, které se hodí k typu a oblečení vašeho dítěte, podle toho, co si s sebou donesete nebo co si vyberete z dekorací ve fotoateliéru a také podle toho, co vaše dítko zabaví.